1


Jeżeli chcesz, własnoręcznie wykonam dla Ciebie spersonalizowaną kartkę, zaproszenia, album albo inny produkt z personalizacją. W zakładce kontakt znajduje się formularz, z którego wyślesz do mnie maila z zamówieniem. 

Czas realizacji zależy od aktualnego nakładu pracy, ale zdecydowanym minimum jest tydzień plus czas na wysyłkę. Dlatego im szybciej się zdecydujesz tym większa szansa, że zdążę zrealizować zamówienie. Jeżeli masz bardzo mało czasu - próbuj, ale nie obiecuję, że dam radę, mój grafik nie zawsze daje się rozciągnąć.

Pomożesz mi usprawnić cały proces, jeżeli w mailu podasz kilka ważnych dla mnie szczegółów:

        1. Na jaką okazję/okoliczność zamawiasz kartkę?

        2. Jaki ma być rozmiar kartki po złożeniu: 

            - kwadratowa mała: 13,5 cm x 13,5 cm, 

            - kwadratowa duża: 16 cm x 16 cm, 

            - prostokątna DL: 21 cm x 10 cm, 

          Rozmiar zaproszenia po złożeniu:

            - kwadratowe: 13,5 cm x 13,5 cm,

            - prostokątne DL: 21 cm x 10 cm.


   3. Dane potrzebne do spersonalizowania: np. imiona, data, okazja, hasło, napis, dedykacja itp. Opcjonalnie kolor, motyw, wiek osoby obdarowanej, hobby, życzenia do środka, wierszyki i wiele innych szczegółów, z których będę korzystać.

    4. Numer telefonu do Ciebie, czasem muszę pilnie się skontaktować, a drogą mailową nie zawsze jest skutecznie.

Jeżeli chcesz, żebym wykonała podobną kartkę lub zaproszenie do tych, które już kiedyś zrobiłam, zachęcam do obejrzenia galerii moich prac na Facebooku, Pintereście i Instagramie. Część z nich również zobaczysz na moim blogu.  

Wykonuję również na zamówienie tradycyjne albumy w oprawie płóciennej na wklejane zdjęcia. Więcej o albumach dowiesz się tutaj.

Odpiszę na maila tak szybko jak to będzie możliwe, załączę rachunek do opłacenia, a następnie poinformuję o nadaniu przesyłki. Ostateczna cena zależy od rozmiaru kartki, użytych materiałów, poświęconego czasu i waha się w granicach 20 - 50 zł. Do każdej kartki dołączam kopertę i pakuję w folię ochronną.

Zaproszenia wyceniam indywidualnie – cena zależy od liczby zamówionych zaproszeń oraz nakładu pracy i materiałów. 

Potrzebujesz czegoś jeszcze? Album, pudełeczko, księga gości, winietki? Zapraszam do kontaktu!

 Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. X