Niedostępny
  • ALBUM RĘCZNIE ROBIONY SPERSONALIZOWANY DOROTA

ALBUM RĘCZNIE ROBIONY SPERSONALIZOWANY DOROTA

  • Producent: Czarny Gąsior
  • Kod Produktu: Album Dorota
  • Dostępność: Towar niedostępny

Album w twardej oprawie. Okładka jest oklejona szarym płótnem oraz udekorowana papierem ozdobnym z przeszyciami, spersonalizowanym tytułem i wstążką, która jednocześnie zamyka album.

Album jest płaski, nie posiada wypukłych elementów na okładce, które z upływem czasu mogłyby ulec zniszczeniu, można go przechowywać na półce między książkami.

Album z personalizacją to idealny pomysł na prezent, albo miejsce do przechowania własnych zdjęć, ulubionych wspomnień. Świetnie sprawdzi się również jako dodatek do zaproszenia na sesję zdjęciową oraz jako prezent na wieczór panieński/kawalerski, sesje ciążowe, jubileusze i święta. Album pomieści 10 zdjęć w formacie 15 cm x 21 cm wklejanych jednostronnie albo 20 zdjęć wklejanych dwustronnie.

rozmiar kart albumu: 25 cm x 25 cm
rozmiar całkowity albumu: 30 cm x 26 cm x 1 cm
ilość kart: 10

Produkt wykonywany jest ręcznie. Czas realizacji do 48h po uprzednim ustaleniu z klientem personalizacji albumu.

Możliwość dopasowania albumu, indywidualnego dobrania papieru ozdobnego na okładkę, koloru wstążki, dodatków, możliwy wybór wersji albumu z pergaminowymi przekładkami, wklejenie ozdobnej koperty na płytę CD, możliwa usługa wywołania i wklejenia zdjęć. Czas realizacji i cena ustalana jest indywidualnie do każdego zamówienia.

Towar niedostępny

Tagi: albumy

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. X