Ręcznie robione albumy tradycyjne

Data utworzenia: 2017-03-26

Czy zdarzyło Wam się przeczesywać Internet w poszukiwaniu tradycyjnych albumów na zdjęcia? Jeśli tak, to doskonale Was rozumiem. Ja od dłuższego czasu miałam problem ze znalezieniem idealnych albumów. Chciałam kupić album tradycyjny, do którego będę sama mogła wkleić zdjęcia, zamiast wkładać je do foliowych kieszonek. Mój idealny album powinien być prosty, z klasyczną okładką, z pergaminowymi przekładkami i bez zbędnych udziwnień… 

Gdy w Internecie udało mi się znaleźć coś spełniającego wszystkie moje kryteria – okazywało się, że cena nie była dla mnie do zaakceptowania.


Postanowiłam, że zacznę sama tworzyć albumy tradycyjne. Na rynku brakuje prostych, klasycznych albumów, dlatego mój pomysł urodził się z własnej potrzeby i obserwacji produktów konkurencji. Wymarzyłam sobie, że moje albumy, będą alternatywą chińskich albumów na zdjęcia w formacie 10 cm x 15 cm z plastikowymi kartami i foliowymi kieszonkami. Chciałam posiadać album, do którego będę mogła wklejać zdjęcia w formacie jaki sobie wymyślę, a każde zdjęcie będzie widoczne w całości, jego faktura, kolory - nie przykryte folią czy ramką. 


Albumy mają stanowić dodatkową opcję zamiast fotoksiążek drukowanych na papierze fotograficznym, ciężkich albumów w skórzanych oprawach i innych zaawansowanych technologicznie tego typu produktów. Zgadzam się, że takie albumy mają wiele zalet, są bardzo praktyczne i trwałe, ale również są drogie. Ja postanowiłam skupić się na wykonaniu produktu, który ma twardą okładkę, sztywne karty z pergaminowymi przekładkami, jest trwały i solidnie wykonany, a jednocześnie ma prostą formę, dzięki czemu nie kosztuje więcej niż 200 zł. 
Nie wiem, czy jesteście w stanie mnie zrozumieć, zastanawiam się czy to tylko ja miałam problem ze zdobyciem tradycyjnego albumu… ? Cieszę się, że w końcu mogę Wam zaprezentować klasyczny album w płóciennej twardej oprawie, do którego możecie samodzielnie wklejać zdjęcia. Dodatkowo, specjalnie dla Was ozdabiam okładkę (zgodnie z Waszymi preferencjami), dodaję personalizację i gotowy produkt może wylądować na półce z Waszymi wspomnieniami, albo może stać się oryginalnym prezentem. 


Jeżeli szukacie pomysłu na prezent z okazji ślubu, rocznicy, urodzin, chrztu, komunii, czy narodzin dziecka, zapraszam do zamawiania. A może macie pamiątkowe zdjęcia, które chcielibyście wręczyć komuś w prezencie i nie macie pomysłu jak je zapakować na prezent?


W artykule zamieściłam zdjęcia moich przykładowych realizacji, albumowych propozycji. Jeżeli któraś wersja spodobała Wam się szczególnie – śmiało pytajcie o dostępność. Zapraszam do kontaktu! Współpracuję z profesjonalnym laboratorium fotograficznym więc jeżeli chcesz, mogę wywołać zdjęcia i wkleić je za Ciebie do albumu! 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. X