Oprawa ślubu z akcentami jasnego różu i koronki

Data utworzenia: 2018-01-10

Jak się cieszę, że mogłam przyczynić się do dekoracji tego wydarzenia. To był mój pierwszy raz, kiedy robiłam dekorację na wesele, a jednocześnie byłam gościem i mogłam je widzieć „na żywo”. Oczywiście nie liczę własnego wesela, ale tam byłam raczej organizatorem...

Wspaniałe było usłyszeć tyle miłych słów od gości weselnych – również od tych, którzy mnie nie znali – liczę, że to właśnie oni byli obiektywni i mówili prawdę. 

Wiadomość o zaręczynach mojego brata była dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem! Wiedziałam, że będę mogła się wykazać!

Projekt zaproszeń szybko wspólnie uzgodniliśmy. Miały być z delikatnym różowym akcentem i koronką. Po kilku próbach powstałą wersja finalna:

 

 

Zaproszenia rozdane, czas na kolejne etapy przygotowań. Miałam do wykonania winietki, menu, tablicę stołów, drewnianą skrzyneczkę na życzenia oraz opakowania do podziękowań dla gości.

Skrzynka na życzenia – nie, nie zrobiłam jej sama. Można kupić gotowe drewniane pudełka i skrzynki – są bardzo solidnie wykonane, nie podjęłabym się zrobienia takiej od podstaw samodzielnie… Po prostu ją ozdobiłam. Skrzynka jest trwała, więc po weselu może służyć Młodej Parze. Idealna na pamiątki albo inne szpargały, schowana gdzieś w szafie, na strychu albo na półce.

 
Foto: Olszyk Fotografia
 

Wchodząc na salę każdy z gości mógł odnaleźć swoje nazwisko na tablicy z rozmieszczeniem gości przy stołach.


Foto: Olszyk Fotografia
 
Winietki były proste, drukowane z przyklejonymi 2 serduszkami (dla dzieci z jednym serduszkiem) w kolorach jasnego różu – starałam się utrzymać kolorystykę zaproszeń.

 

Oprócz winietek z nazwiskami, na stołach można było znaleźć menu, również pasujące do pozostałych elementów, bez zbędnych zdobień, przewiązane jasną różową wstążką.Wesele nie byłoby aż tak wspaniałe gdyby nie bimber Ojca Pana Młodego! Etykietki prezentują smak i autora trunku na każdej butelce.

 
Foto: Olszyk Fotografia

Podziękowania dla gości w formie magnesu ze zdjęciem Pary Młodej. Świetne rozwiązanie w formie pamiątki na lodówkę – uwielbiam! Czy spotkaliście się już wcześniej z tym pomysłem?  Dodatkowe dekoracje, do których się nie przyczyniłam, ale są warte pokazania!


Foto: Olszyk Fotografia

Ręcznie wykonany podświetlany napis LOVE gotowy do wzięcia – czeka na wypożyczenie! Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. X