Regał na papiery do scrapbookingu – pomysł na prezent?

Data utworzenia: 2019-01-06

Specjalnie dla pasjonatów rękodzieła a przede wszystkim z własnej potrzeby postanowiliśmy stworzyć mebel do przechowywania papierów do scrapbookingu. Uważamy, że był to strzał w dziesiątkę!


Zamów regał


 

Nasze papiery, które w magazynie oczekują na wysyłkę do klientów w końcu są uporządkowane, łatwo jest odnaleźć daną kolekcję, a dzięki temu szybciej pakujemy Wasze paczki.


 

Poza typowo magazynowym przeznaczeniem, na regałach znajduje się również miejsce na nasze prywatne papiery, które nie są przeznaczone do sprzedaży. Każdego dnia Czarny Gąsior wykonuje dla Was kartki okolicznościowe i może również z własnej perspektywy docenić regał.Papiery w końcu są w idealnym porządku, na regale bezpiecznie mogą czekać na swoje przeznaczenie, a Wy w każdej chwili możecie odnaleźć właściwy arkusz. Dlaczego warto posiadać szafkę na papiery?

    1. Idealny rozmiar
Regał idealnie pasuje do rozmiaru papieru do scrapbookingu. Wymiary papieru to 30,5 x 30,5 cm (12 x 12 cali) plus margines z nazwą kolekcji/producenta. Półki w regale dają możliwość włożenia papieru z tzw. luzem, dzięki czemu papiery nie niszczą się.

    2. Funkcjonalność i praktyczne zastosowanie
Możemy przechowywać papiery na regale na dwa sposoby. Regał może być ustawiony w pionie oraz w poziomie w zależności od miejsca jakim dysponujemy.

    3. Porządek
Regałnie zwykle ułatwia odnalezienie właściwego arkusza papieru oraz pozwala na utrzymanie porządku w pracowni. Od teraz Twoje papiery będą mogły być ułożone kolekcjami, kolorami lub według producenta.

    4. Tworzony na miarę
Oferujemy możliwość indywidualnego dopasowania wielkości regału (wysokości oraz rozstawu półek). Regał możemy na życzenie polakierować albo pomalować na dowolny kolor.

 

Prawdopodobnie znaleźlibyśmy jeszcze więcej zalet regału, ale pozostawimy je do odkrycia Wam – użytkownikom. Ciekawe czy spodoba Wam się nasz produkt i czy będzie równie pomocny w Waszych pracowniach?

Jeżeli akurat Ty nie potrzebujesz takiego regału, być może znasz kogoś,komu się przyda? Możesz nas polecić albo zrobić komuś oryginalny i praktyczny prezent.

 

A na koniec jeszcze wymiary oraz dane techniczne regału widocznego na zdjęciach:

Szerokość:34 cm
Wysokość: 106 cm
Głębokość: 32, 5 cm
Szerokość użytkowa półki: 31,5 cm
Głębokość użytkowa półki: 32 cm
Odstęp między półkami: 8,8 cm
Regał zmieści papiery w rozmiarze 30,5 x 30,5 cm (12 x 12 cali)
Korpus szafki:sklejka z drewna liściastego
Półki: sklejka z drewna liściastego
Wykończenie: oszlifowane gładkie, lakierowane albo malowane na dowolny kolor


 


Zapraszamy do zamówienia przez formularz tutaj albo zachęcamy do kontaktu: pracownia@czarnygasior.pl/ tel. 690 56 88 89Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. X