Niedostępny

OLFA - Skalpel AK-5

  • Producent: Olfa
  • Kod Produktu: AK-5
  • Dostępność: Dostępny

Skalpel z wymiennymi ostrzami do precyzyjnego cięcia papieru, kartonu, foli. Rękojeść noża zakończona jest wygodną szpatułką przydatną do formowania lub dociskania drobnych elementów.


Stępione ostrza skalpela można bardzo łatwo wymienić, metalowy zacisk pozwala na pewne unieruchomienie ostrza w uchwycie. Obsadka skalpela ma kwadratowy przekrój, co zabezpiecza przed stoczeniem się narzędzia ze stołu. Ostrza KB-5 o szczególnie ostrym wierzchołku pozwalają na precyzyjne wycinanie detali.


Opakowanie zawiera: skalpel, 30 ostrzy zapasowych o szerokości 4 mm i grubości 0,38 mm w specjalnym pojemniku oraz przydatną przy różnego rodzaju pracach modelarskich igłę o długości 20 mm i średnicy 1,6 mm.


Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej. Idealne do wykorzystywania w scrapbookingu, modelarstwie i podczas wielu innych ręcznych prac wymagających bardzo precyzyjnego cięcia.


Wyprodukowane w Japonii.


W zestawie: skalpel, 30 ostrzy KB-5 oraz 1 igła
szerokość ostrza: 4 mm
grubość ostrza: 0,38 mm
długość rękojeści skalpela: 14 cm
model: AK-5

Towar niedostępny

Tagi: narzędzia, skalpel

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. X